Reklamace a vrácení zboží

Reklamace
Pokud zboží nefunguje nebo je poškozené, s reklamací neotálejte. Napište na info@giftico.cz jaký problém máte s produktem a pokud je to možné, doložte závadu fotografiemi. Na emailu si domluvíme způsob a řešení reklamace. Pokud se zboží bude vracet k nám na posouzení reklamace, pošleme k vám pro něj vámi vybraného kurýra se kterým máme sjednanou smlouvu o doručování zásilek a nezaplatíte tak ani korunu. Pokud budete zboží posílat k posouzení reklamace zpět, připojte prosím reklamační formulář s číslem vaší objednávky, popis závady nebo důvod reklamace. Zboží můžete reklamovat do 24 měsíců od převzetí (pokud bylo zboží zakoupeno na IČ je délka záruky 12 měsíců).

Adresa pro reklamaci
Giftico
Tyršova 987
Holešov 76901
+420 725 147 409
info@giftico.cz

V balíku musí být vložen vyplněný formulář pro reklamaci.
Balíky nezasílejte na dobírku. Balíky s dobírkou nebudou převzaty. 

Poštovné
Poštovné za doručení reklamace rádi uhradíme za vás. Pro zboží k vám pošleme vámi vybraného kurýra se kterým máme sjednanou smlouvu o doručování zásilek a nezaplatíte tak ani korunu. Stačí nás kontaktovat na emailu info@giftico.cz

Průběh reklamace
Na vyřízení reklamace máme ze zákona 30 dní. Nicméně se budeme snažit vaši reklamaci vyřídit co nejrychleji. Jakmile bude reklamace (výměna, odstoupení) vyřízena, dostanete od nás informační e-mail.

Odstoupení od smlouvy
Zboží zakoupené na našich stránkách neodpovídá vašim představám? Pak máte možnost ho vrátit bez udání důvodů během zákonné 14 denní lhůty od data jeho převzetí. Pro odstoupení od zprostředkované smlouvy prosím využijte formulář pro vrácení.

Pokud jste zboží zakoupil na našich stránkách jako spotřebitel (není v objednávce IČ), máte právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. V případě, že jste podnikatel (právnická osoba či osoba, jež zboží objednala v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání), odstoupení od zprostředkované smlouvy se na vás nevztahuje. Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, a začíná běžet v den převzetí zboží.
Abyste při vrácení zboží obdrželi zpět celou částku zaplacené kupní ceny, musí být vrácené zboží bez jakéhokoliv poškození a nejevící známky užívání.
Obal není předmětem koupě. I přesto má giftico.cz právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Adresa pro odstoupení
Giftico
Tyršova 987
Holešov 76901
+420 725 147 409
info@giftico.cz

V balíku musí být vložen vyplněný formulář pro odstoupení.
Balíky nezasílejte na dobírku. Balíky s dobírkou nebudou převzaty. 

Poštovné
Poštovné u vráceného zboží, odstoupení od zprostředkované smlouvy nebo u výměny zboží neproplácíme.

Řešení
Peníze zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od zprostředkované smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vraceného zboží na naše reklamační oddělení.